Підручники для школи, навчальна та дитяча література, атласи, карти, посібники для перевірки та контролю знань, словники, енциклопедії - все для навчання та загального розвитку дітей

 
Наші контакти:

Телефон/факс: (044) 486-58-02

Телефон: (050) 358-35-16

E-mail: osvitapublish_ok@ukr.net

Кошик
Товарів: шт.
Сума: грн.ЗМІ про видавництво «Освіта». Портал новин «politiko.com.ua»

24.03.2010

ПІДРУЧНИКИ ГЕТЬ!!! УРА!!!

Основа всього – середня школа – завжди в центрі уваги громадськості, батьків, суспільства в цілому. Школа пережила безліч реформ, а віз і нині там: якість освіти не покращилась. Є багато об’єктивних і суб’єктивних причин, але нікому від цього не легше. Тому впровадження новітніх форм і методів навчання, розробка та виробництво сучасних засобів навчання з використанням інформаційних технологій, комп’ютеризація і технічне переоснащення шкіл стає першочерговим завданням. На це потрібні немалі кошти і найголовніше – бажання держави якісно змінити освіту.

 

Тому поява нових електронних підручників для середньої школи позитивно сприймається педагогічною громадськістю, батьками, учнями.

Перша електронна “читанка” PockеtВook 901 – спільна розробка видавництва “Освіта” та компанії “Мост паблішинг”. Від звичайних електронних книжок, які випускають провідні світові компанії, вони відрізняються збільшеним екраном. Прилади також пройшли всі санітарно-гігієнічні вимоги для навчальних закладів. Однак за ціною не дуже різняться. Чудо техніки для школяра обійдеться приблизно в 300-400 доларів. Вона вже опробовується… До кінця року розробники обіцяють випустити до 10 тис. таких “читанок”.

Основна перевага цього електронного підручника в тому, що в цьому тоненькому і легкому (300 г) підручнику вміщено всі потрібні школяреві книжки, словники, додаткова література, так що все, що потрібно школяреві, буде завжди під рукою.

“На відміну від закордонних аналогів зі скляними екранами, – говорить Світлана Мотузка, начальник одного з відділів видавництва “Освіта”, – наш оснащений пластиковим екраном, стійким до зовнішніх пошкоджень і ударів. Щодо часу експлуатації, то одного підручника вистачить на всі 12 років навчання. Без підзарядки в підручнику можна переглянути 10 тис. сторінок”.

Правда, є дещо і не дуже приємне – за завантаження із сайту видавництва підручників, на які розповсюджується авторське право, прийдеться викласти гривень 10. Художню літературу за програмою можна буде завантажити безоплатно.

Дітям не треба буде носити важких підручників, художню літературу чи словники. Кожен учень, який користуватиметься новим пристроєм, може зберігати у карті пам’яті до 10 000 підручників, користуватися словниками ABBYY Lingvo, одночасно читати та перекладати іншомовні тексти. Говорити про те, що вони мають стати головним джерелом знань, зарано. Бо, як відомо, техніка може ламатися. А школярі, звичайно, будуть задоволені.

“Цьому винаходу немає аналогів у Європі. Лідер для читання електронних книжок (файлів) виготовлений спеціально для навчання в школі”, – каже генеральний директор видавництва Борис Максимець.Тим часом у передових школах світу вже давно успішно використовують досягнення науки й техніки. З електронними журналами та щоденниками працюють провідні освітні заклади Америки. А нещодавно в Сполучених Штатах заявили, що до 2012 року кожен школяр матиме електронний підручник. Новий план обійдеться країні на дев’ять мільярдів доларів дорожче, ніж нинішні друковані підручники. Та спеціалісти з дослідницької організації DLC (Democratic Leadership Council) обіцяють, що після перших чотирьох років запровадження електронні підручники даватимуть економію у п’ятсот мільйонів доларів щороку. До слова, нещодавно видавці підручників у США підписали договір з компанією Scroll Motion про розроблення електронних версій своїх підручників для модного планшетного ноутбука iPad компанії Apple.

Україна намагається йти в ногу з часом. Головне: добрі і розумні ідеї швидко втілювати в практику.